Jak požádat o službu

Abychom našim budoucím uživatelům nástup do domova co nejvíce usnadnili, připravili jsme přehledného průvodce, který vás krok za krokem provede náležitostmi, které budete muset provést před a během podání žádosti.

Potřebujete sociální službu, ale nevíte jak postupovat?

01
Vyplňte Žádost o poskytnutí sociální služby.
02
Pošlete nám ji poštou na adresu: Domov u Třebůvky Loštice, sociální pracovnice, Hradská 113/5, 789 83 Loštice nebo ji doručte osobně do pracovny sociální pracovnice, kterou naleznete v přízemí organizace, dveře č. 113.
 

Žádost

V případě dalších dotazů kontaktujte:

Zájemcům o poskytnutí sociální služby, ale i široké veřejnosti, nabízíme setkání se sociální pracovnicí a prohlídku bytové jednotky a společných prostor.

Sociální pracovnice vás seznámí s rozsahem základních činností a fakultativních služeb a dalšími dokumenty, kterými se při poskytování sociální služby řídíme. Projdeme Domácí řád, Nabídku poskytovaných služeb, Žádost o poskytnutí sociální služby, Informační leták a další stěžejní dokumenty, např. Smlouvu o poskytnutí sociální služby. Sociální pracovnice vám ráda objasní oblasti, kterým nerozumíte.

Nabízíme vám podporu a pomoc při vyplnění Žádosti o poskytnutí sociální služby. Pokud nám zavoláte nebo napíšete, tiskopis vám rádi zašleme poštou.
Součástí Žádosti o poskytnutí sociální služby je Vyjádření ošetřujícího lékaře. S jeho vyplněním se obraťte na svého ošetřujícího lékaře.

Upravili jsme si oblast vyřizování Žádostí o poskytnutí sociální služby vlastním vnitřním předpisem. Co to znamená? Že žádosti již nevyřizujeme podle data podání žádosti. Každou obdrženou žádost bodově hodnotíme.

Mohlo by vás zajímat

top